Bydlení, nové projekty 2018 Bydlení, nové projekty 2018

Realcity


MULTIMEDIA SOLUTION s.r.o. a časopis REALCITY

 

Propojujeme světy

 

Již 15. rokem se snažíme v rámci oboru realit pomáhat lidem najít spokojené domovy. Jako významné vydavatelství šíříme prostřednictvím našich periodik potřebnou osvětu v oblasti bydlení, realitního trhu a v rámci financování s tím spojeného. Naším hlavním cílem je účinně propojit širokou veřejnost na straně jedné s nejlepšími profesionály v oboru na straně druhé. Po celou dobu své působnosti se snažíme nabízet profesionální a vysoce kvalitní produkty a služby všem zákazníkům, o což se stará náš tým v součinnosti s jedinečnou koncepcí REALCITY, která vznikla před 20 lety ve Francii a úspěšně funguje v mnoha evropských zemích. Máme radost, že se všechny naše cíle dosud podařilo naplnit.

 

 

Nabízíme víc než ostatní

Na českém trhu působíme od roku 2001. Naší primární specializací jsou inzertní periodika určená profesionálům v oblasti nemovitostí. V současné době vydáváme dva regionální tituly s jednoznačně nejobsáhlejší nabídkou nemovitostí. Časopis REALCITY oslovuje více než 1,5 milionu zájemců o reality. Nemalou zásluhu na tom má naše vlastní rozsáhlá distribuční síť, kterou disponujeme a kterou obhospodařuje náš profesionální distribuční tým.

 

 

 

Určujeme směr

Prakticky od začátku naší působnosti intenzivně mapujeme trendy v oblasti bydlení, moderních technologií a investujeme do špičkových výzkumů, abychom mohli nabídnout realitním kancelářím a dalším profesionálům nejefektivnější komunikační kanály, díky kterým i oni naplní své cíle. Zároveň se snažíme pro klienty najít a zprostředkovat nejkratší a zároveň nejspolehlivější cestu, která povede k vyhledání odpovídající nemovitosti. Díky tomuto našemu vysoce sofistikovanému systému jsme považováni za absolutního průkopníka moderních a fungujících služeb v oboru, ve kterém se pohybujeme.

 

 

 

Vydistribuovali jsme přes 50 milionů časopisů po celé ČR.

 

Úspěšně jsme propojili další komunikační média (web, mobilní aplikace). Provozujeme specializovaný realitní server www.realcity.cz, kde najdete více než 80 tisíc denně aktualizovaných nabídek nemovitostí od realitních kanceláří z celé České republiky.

 

Vizitkou naší profesionální práce a servisu jsou spokojení partneři, kteří s námi spolupracují již řadu let.


Články z oboru STAVBA
Články z oboru STAVBA Jak provádět instalaci ultratenkých velkoplošných keramických obkladů a dlažeb? Retro muzeum Na statku, potěšení pro Brno... Konference BIM DAY 2017 a vládou schválené dokumenty digitalizace stavebnictví Siemens přidává do svého portfolia pro digitální budovy služby založené na lokalizaci Koncepce zavádění metody BIM v ČR LLENTAB již více než 20 let staví ocelové haly v ČR
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva Bydlení, For Habitat... 2017

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje