Bydlení, nové projekty 2018 Bydlení, nové projekty 2018
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - Bydlení, nové projekty 2018


Doma a.s. - developerská a projekční činnost, správa nemovitostí

Vystavovatel: doma a.s. - Hala 4 - A02

Společnost doma a.s.  realizovala od roku 1999 výstavbu 1500 rezidenčních bytů v lokalitách Praha, Hostivice, Beroun a  Roudnice nad Labem. Mezi již realizované projekty patří například projekty Zahrada, Labyrint, Cihlářka, Petržílkova, nákupní galerie Sluneční hůrka.

 

Aktuálně realizujeme výstavbu bytového projektu Bažantnice, www.bytybazantnice.cz Jedná se o výstavbu 11 nízkopodlažních bytových domů se 127 byty. Území se nachází v  krásné přírodě v blízkosti chráněného území Hostivických rybníků. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost s vynikající dostupností do hlavního města Prahy. V současné době jsme před dokončením hrubé stavby. Kolaudaci a předání bytů plánujeme na 1. čtvrtletí roku 2019.

 


Developerská společnost zaměřená na nízkoenergetickou a pasivní výstavbu domů

Vystavovatel: JRD s.r.o. - Hala 4 - A19

Zdravé a úsporné bydlení od JRD

 

Společnost JRD, která působí na českém rezidenčním trhu již patnáct let, je lídrem ve výstavbě nízkoenergetických a pasivních bytových domů. Naším cílem je nabízet kvalitní, zdravé a úsporné bydlení v souladu s přírodou, které odpovídá životnímu stylu nového tisíciletí. Každou stavbu řešíme komplexně, aby měla zajímavou architekturu, vysoce kvalitní materiály a provedení, byla ekologicky šetrná, zajistila úsporu energií a především ve výsledku poskytla lidem komfortní a zdravé byty – příjemné místo, kde se jim bude dobře žít a kde si mohou vytvořit skutečný útulný domov.

 

www.jrd.cz

 


Žijte lépe a levněji s našimi dotacemi

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala 4 - A23

Vlastníte rodinný dům a přemýšlíte jak ušetřit? Využijte výhodných dotací od Státního fondu životního prostředí ČR. Finanční příspěvek z programu Nová zelená úsporám můžete čerpat například na zateplení domu, výměnu oken a dveří, výměnu elektrického kotle za tepelné čerpadlo, na instalaci solárních systémů nebo nuceného větrání s rekuperací. Program Nová zelená úsporám se ale netýká jen stávajících domů, ale také nové výstavby. Nový rodinný dům v pasivním standardu vás vyjde s dotací až o 450 000 Kč levněji. A pokud přemýšlíte, čím v suchém létě zalévat zahradu a jak v domácnosti ušetřit za pitnou vodu, možná sáhnete po dotaci z programu Dešťovka. Peníze v řádu desetitisíců můžete dostat na nádrž pro zachytávání a recyklaci dešťové či odpadní vody.

 

Přijďte se zeptat, odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme s vyřízením dotací.

 

 


Články z oboru STAVBA
Články z oboru STAVBA Truhlářské řemeslo není jen mužskou záležitostí Brněnský druhý život... Česká firma jako první na světě vyvinula systém na přesné měření radiace pomocí dronu Soutěž Active House Award 2017 zná vítěze Hodnotenie kvality konštrukčného bukového dreva Jak ochránit dům i venkovní prostory před mrazy?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva Bydlení, For Habitat... 2017

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje