Bydlení, nové projekty 2018 Bydlení, nové projekty 2018
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - Bydlení, nové projekty 2018


Aktuální informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám.

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala 3 - C09

Stavíte? Rekonstruujete? Řekněte si o dotaci. Poradíme vám, jak na to!

Aktuální dotační příležitosti zaměřené na úspory energií v rodinných a bytových domech, které nabízí program Nová zelená úsporám, vám představí Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR. Dozvíte se, na jaká opatření můžete získat finanční podporu na váš rodinný či bytový dům, jak správně o dotaci požádat a jakých chyb se naopak vyvarovat. Čím více energeticky úsporných opatření realizujete, tím vyšší dotaci získáte. Šetřete své peníze s programem Nová zelená úsporám!

Navštivte náš stánek v hale č. 3 v sektoru C. Odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme vám!

www.novazelenausporam.cz  Zelená linka: 800 260 500  e-mail:info@sfzp.cz


Jedinečné bydlení v Mírovicích-Veleň

Vystavovatel: Uniga - cz a.s. - Hala 3 - C26

Uniga-cz a.s. patří mezi středně velké developerské společnosti na českém trhu s nemovitostmi. Byla založena v roce 1999 za účelem výstavby bytů a rodinných domů. Za dobu svého působení předala svým klientům cca 30 bytových jednotek, včetně garáží a více než 520 rodinných domů převážně na území městské části Praha 9 a to ve Vinoři, Satalicích, Hostavicích a na Praze-východ v Nehvizdech. V listopadu 2016 společnost Uniga-cz a.s. zahájila novou výstavbu 34 rodinných domů v Mírovicích-Veleni. Vše najdete na www.uniga.cz nebo www.rd-mirovice-velen.


Porovnejhypoteky.cz – nezávislé porovnání hypotečních úvěrů na českém trhu

Vystavovatel: ePorovnání.cz, s.r.o. - Hala 3 - C25

Koupě nové nemovitosti je ve většině případů neodmyslitelně spjata s čerpáním hypotečního úvěru, ovšem zorientovat se na neustále se měnícím trhu hypoték může být pro žadatele nelehký úkol.  Naštěstí jsme tu my! Jsme tým zkušených profesionálů a najdeme pro Vás nejvýhodnější nabídku hypotečního úvěru, včetně vyjednání individuálních slev u banky, na které žadatel běžně nedosáhne. Patříme mezi největší hráče na trhu a díky tomu naši klienti neplatí žádné vstupní poplatky a naše sazby jsou v průměru o 0,4 % nižší, než přímo v bance. Šetříme tak Vaše peníze a v neposlední řadě i čas. Dlouhodobě zjišťujeme, že našim klientům ušetříme minimálně 30 hodin, které průměrný žadatel o hypoteční úvěr stráví pročítáním nabídek, obchodních podmínek a osobními návštěvami bank. Využijte proto 3. nejvyhledávanější webový porovnávač www.porovnejhypoteky.cz nebo nás poznejte osobně, těšíme se na Vás!


Doma a.s. - developerská a projekční činnost, správa nemovitostí

Vystavovatel: doma a.s. - Hala 3 - C05

Společnost doma a.s. realizovala od roku 1999 výstavbu 1500 rezidenčních bytů v lokalitách Praha, Hostivice, Beroun a Roudnice nad Labem. Mezi již realizované projekty patří například projekty Zahrada, Labyrint, Cihlářka, Petržílkova, nákupní galerie - Sluneční hůrka. Aktuálně je před zahájením výstavby bytový projekt Bažantnice, kde realizujeme výstavbu 11 nízkopodlažních bytových domů se 128 byty. Území se nachází v krásné přírodě v blízkosti chráněného území Hostivických rybníků. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost s vynikající dostupností do hlavního města Prahy.


Chcete bydlet ve vlastním? U Moravské stavební jste na správné adrese

Vystavovatel: Moravská stavební – INVEST, a.s. - Hala 3 - C18

Sníte o vlastním bydlení? Pak vězte, že nejste sami. Poptávka po novém bydlení dosahuje aktuálně vysoké úrovně. Důležitou roli hrají hlavně rekordně nízké sazby hypotečních úvěrů. Neorientujete-li se v nabídce developerských projektů, máme pro vás několik zajímavých tipů. Zavedená developerská společnost Moravská stavební – INVEST, a. s. připravuje aktuálně několik kvalitních projektů v Praze i Brně. Pestrá nabídka nemovitostí potěší jak milovníky přírody či klidnějších lokalit, tak i městské typy preferující život v pulsující metropoli. V pražském Karlíně, nedaleko stanice metra, stojí za pozornost hned dva projekty rezidenčního bydlení. Nabízí pohodlné a moderní byty pro všechny, kteří si rádi užívají velkoměsta. Milovníci klidu a zeleně si přijdou na své v rodinných domcích v malebných Cholupicích na jihu Prahy. Velkému zájmu se těší i druhá etapa projektu rodinných domů v klidné části obce Vinoř. Také zájemci o bydlení v moravské metropoli mají z čeho vybírat. V samém centru města, nedaleko parku Lužánky, naleznete to pravé, pokud toužíte po kvalitně provedeném bytě v Brně. Nejen rodiny s dětmi pak ocení nabídku bytů a rodinných domů v klidné lokalitě plné zeleně v Brně – Bystrci. Projekt Panorama se navíc nachází kousek od Brněnské přehrady či zoologické zahrady.


PSN – NEMOVITOSTI VAŠICH PŘEDSTAV

Vystavovatel: Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. - Hala 3 - C08

PSN se zabývá prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to bytů i komerčních prostor.

 

Stabilní růst PSN posiluje její důvěryhodnost na realitním trhu, což peněžní ústavy v České republice oceňují nabídkou nejvýhodnějších podmínek pro poskytování hypotečních úvěrů klientům společnosti. Neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení. Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti promění vaše představy o bydlení v realitu.

 


Trigema přichází s Chytrým bydlením v Praze i Plzni

Vystavovatel: Trigema a.s. - Hala 3 - C07

Osvědčený koncept, který je založený na celé řadě výhod, nabízí ve svých projektech už několik let koncern Trigema. Stovky spokojených majitelů nových bytů potvrzují, že důraz na kvalitu prováděných prací i použitých materiálů, na moderní technologie, ekologické a bezpečnostní aspekty či na lokalitu, jsou tím správným řešením. Nově se s Chytrým bydlením mohou zájemci setkat hned ve třech kvalitativních úrovních. Kromě té základní jsou to kategorie Plus a Premium. Navíc vedle Prahy lze nově bydlení od Trigemy najít i v západočeské metropoli. Díky tomu se mohou klienti setkat s našimi experty hned ve dvou prodejních centrech: vedle pražského, jež najdete u stanice metra Nové Butovice na adrese Bucharova 2641/14, je to plzeňská Kollárova 862/34.


Developerská společnost zaměřená na nízkoenergetickou a pasivní výstavbu domů.

Vystavovatel: JRD s.r.o. - Hala 3 - C14

Společnost JRD, která působí na českém rezidenčním trhu již čtrnáct let, je lídrem ve výstavbě nízkoenergetických a pasivních bytových domů. Zkolaudovali jsme již 17 úspěšných projektů, z nichž mnohé získaly ocenění za svůj ekologický a architektonický přínos. Další máme nyní ve výstavbě či v přípravě, jako například Vilu Diamantica či Zelenou Libuš. Naším cílem je nabízet kvalitní, zdravé a úsporné bydlení v souladu s přírodou, které odpovídá životnímu stylu nového tisíciletí. Každou stavbu řešíme komplexně, aby měla zajímavou architekturu, vysoce kvalitní materiály a provedení, byla ekologicky šetrná, zajistila úsporu energií a především ve výsledku poskytla lidem komfortní a zdravé byty – příjemné místo, kde se jim bude dobře žít a kde si mohou vytvořit skutečný útulný domov.


Bydlení od Skanska. Konečně doma

Vystavovatel: Skanska Reality a.s. - Hala 3 - C16

Skanska je dlouhodobě jedním z největších developerů v Evropě i České republice. V Praze společnost doposud vytvořila více než 7 000 nových domovů, v nichž žije přes 16 000 lidí. Protože si uvědomujeme, že pořízení nového domova je jedním z nejzávažnějších životních rozhodnutí, každá jednotlivost v našich projektech vychází z důkladné znalosti životního stylu našich klientů a jejich dlouhodobých zkušeností. Neméně důležitá je pro nás také environmentální a společenská odpovědnost a v souvislosti s tímto dbáme na to, aby všechny naše projekty vznikaly v souladu s okolím, ve kterém vyrůstají.


Články z oboru STAVBA
Články z oboru STAVBA Na co si dávat pozor při výběru sklepních a spojovacích dveří Dřevo a hliník - ideální kombinace pro okna Požární ochrana v bytových domech 2 - preventista požární ochrany Zvlhčování vzduchu - cesta ke snižování prašnosti Zvlhčování vzduchu - cesta ke snižování prašnosti Máte pocit, že vyděláváte jen na účty? Je čas to změnit.
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva Bydlení, For Habitat... 2017

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje