Bydlení, nové projekty 2018 Bydlení, nové projekty 2018
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - Bydlení, nové projekty 2018


Žijte lépe a levněji s našimi dotacemi

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala 4 - A23

Vlastníte rodinný dům a přemýšlíte jak ušetřit? Využijte výhodných dotací od Státního fondu životního prostředí ČR. Finanční příspěvek z programu Nová zelená úsporám můžete čerpat například na zateplení domu, výměnu oken a dveří, výměnu elektrického kotle za tepelné čerpadlo, na instalaci solárních systémů nebo nuceného větrání s rekuperací. Program Nová zelená úsporám se ale netýká jen stávajících domů, ale také nové výstavby. Nový rodinný dům v pasivním standardu vás vyjde s dotací až o 450 000 Kč levněji. A pokud přemýšlíte, čím v suchém létě zalévat zahradu a jak v domácnosti ušetřit za pitnou vodu, možná sáhnete po dotaci z programu Dešťovka. Peníze v řádu desetitisíců můžete dostat na nádrž pro zachytávání a recyklaci dešťové či odpadní vody.

 

Přijďte se zeptat, odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme s vyřízením dotací.

 

 


Doma a.s. - developerská a projekční činnost, správa nemovitostí

Vystavovatel: doma a.s. - Hala 4 - A02

Společnost doma a.s.  realizovala od roku 1999 výstavbu 1500 rezidenčních bytů v lokalitách Praha, Hostivice, Beroun a  Roudnice nad Labem. Mezi již realizované projekty patří například projekty Zahrada, Labyrint, Cihlářka, Petržílkova, nákupní galerie Sluneční hůrka.

 

Aktuálně realizujeme výstavbu bytového projektu Bažantnice, www.bytybazantnice.cz Jedná se o výstavbu 11 nízkopodlažních bytových domů se 127 byty. Území se nachází v  krásné přírodě v blízkosti chráněného území Hostivických rybníků. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost s vynikající dostupností do hlavního města Prahy. V současné době jsme před dokončením hrubé stavby. Kolaudaci a předání bytů plánujeme na 1. čtvrtletí roku 2019.

 


Developerská společnost zaměřená na nízkoenergetickou a pasivní výstavbu domů

Vystavovatel: JRD s.r.o. - Hala 4 - A19

Zdravé a úsporné bydlení od JRD

 

Společnost JRD, která působí na českém rezidenčním trhu již patnáct let, je lídrem ve výstavbě nízkoenergetických a pasivních bytových domů. Naším cílem je nabízet kvalitní, zdravé a úsporné bydlení v souladu s přírodou, které odpovídá životnímu stylu nového tisíciletí. Každou stavbu řešíme komplexně, aby měla zajímavou architekturu, vysoce kvalitní materiály a provedení, byla ekologicky šetrná, zajistila úsporu energií a především ve výsledku poskytla lidem komfortní a zdravé byty – příjemné místo, kde se jim bude dobře žít a kde si mohou vytvořit skutečný útulný domov.

 

www.jrd.cz

 


Články z oboru STAVBA
Články z oboru STAVBA Nejnovější trend designu dveřního kování? Oblé tvary a černá barva... Členství v ADMD i spolupráce s firmou Fermacell jsou pro Moravské dřevostavby důležité Inteligentní dům? To je úspora i komfort VEKA vyvinula "digitální občanku" pro okna, která usnadní a urychlí komunikaci se zákazníky Rozdíly v konstrukcích základových desek Zelená střecha upoutá vzhledem a nadchne nenáročnou péčí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva Bydlení, For Habitat... 2017